خواب

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

تشک طبی ، طبی فنری خوابالو

دیسک کمر و یا دیسک گردن متاستفانه یکی از بیماری های شایع در ایران است . استفاده طولانی مدت از رایانه ها ، نشستن غیر استاندارد عامل دیسک گردن و بلند کردن اجسام سنگین عامل دیسک کمر می باشد. دقیقا آن لحظه که فکرشو نمی کنید اتفاق می افتد . توصیه اکید ما اینست که پیشگیری کنید و عوامل مهم این بیماری ها را پیدا و از آنها جلوگیری کنید . اما بعد از گرفتاری به این بیماری چی ؟ چیزی که مشخص است حتما باید سبک زندگی خود را عوض کنید ، برای شروع بهترین تشک طبی برای دیسک کمر را باید انتخاب کنید .

همه تولید کنندگان مدعی تولید تشک طبی مرغوب هستند

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

اما آیا طبی بودن کافیست ؟!

واقعیت چیز دیگریست . حتی اگر شما دیسک کمر داشته باشید با انجام آزمایش ارتوپدی و نظر پزشک مشخص می شود که شما نیاز به چه مقدار سختی و یا نرمی تشک دارید .

اما اگر از آن دسته افراد هستید که به پیشگیری فکر می کنید ، بهترین تشک طبی برای دیسک کمر ، تشکی است که در سطح کل سخت باشد اما منحنی های بدن را پرکند . در این بین استفاده از اسفنج های ضخیم در مرکز تشک و استفاده از مموری فوم ها شدیدا توصیه می شود .

هر تشک سختی طبی نیست !

در بازار گاها تشک هایی با مرکزیت ینولیت تولید می شود. برای استفاده در هفته ای اول ایده آل به نظر می رسد اما بعد از گذشت مدتی گود می افتد . تشک گود شده می تواند آسیب های جدی در طولانی مدت به ستون فقرات شما بزند ! از اینکه تشک طبی شما با مرکزیت اسفنج با تراکم بالا تولید شده است حتما اطمینان حاصل کنید .

تشک طبی پدیده اسپشیال
تشک طبی پدیده اسپشیال

در نهایت باید بگوییم که اگر درد ها ی مضمن در ناحیه گردن یا کمر دارید ، حتما از پزشک متخصص کمک بگیرید . حتی بهترین تشک طبی برای دیسک کمر، هم شاید برای شما مناسب نباشد . اما در حالت نرمال برای سلامتی کمر و گردن حتما توصیه می شود از بالشو تشک طبی مرغوب استفاده شود .

1 دیدگاه در “بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

  1. elham گفت:

    مرسی از مطالب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *