محصولات

فنر منفصل در تشک های طبی فنری

فنر منفصل

فنر منفصل در تشک های طبی فنری و تشک های فنری معمولا از یک لایه مرکزی فنر با چند لایه اسفنج تشکیل شده اند . در تشک های فنری معمولی از یک پد بزرگ فنر های چیده شده استفاده می شود . این فنر ها با مفتول به هم متصل هستند . این خاصیت باعث می شود حالت ارتجاعی فنر در هنگام خواب به کل تشک منتقل شود . در تشک های 2 نفره این امر می تواند کمی آذر دهنده باشد. به طوری که با غلت خوردن یک نفر کل تشک به لرزه در می آید . همچنین با توجه به اینکه فنر ها یکپارچه هستند صدا در آنها می پیچد .

فنر منفصل در تشک های طبی فنری

تشک فنر منفصل

این مشکل با ایده ی فنر های منفصل مرتفع گردیده است . در تشک های فنر منفصل هر فنر در پاکت پارچه ای قرار می گیرد و کنار هم چیده می شوند . به طوریکه هیچ فنری در ارتباط با فنر دیگر نیست . در این حالت با اعمال فشار به سطح مقطعی از تشک ، باقی جا های دیگر ثابت می مانند .

تشک طبی فنری تاپ اسپرینگ
تشک طبی فنری تاپ اسپرینگ

البته ناگفته نماند که فقط فنر منفصل برای ثبات تشک کافی نیست . بستر اسفنجی که این فنر ها بر روی آن قرار می گیرند نیز بسیار مهم است . در این حین استفاده از مموری فوم ها نیز بسیار تاثیر گذار هستند. اگر از جمله کسانی هستید که خوابی سبک دارید و تکان ها باعث سبک شدن خواب شما می شوند حتما توصیه می کنیم در انتخاب نوع تشک خود دقت کنید و فنر منفصل را انتخاب کنید .

فنر منفصل در تشک های طبی فنری ، هرفنر در پاکت پارچه ای

با توجه به اینکه فنر ها هم جدا از هم در پاکت های پارچه ای هستند در نتیجه صدادر آنها نمی چرخد . و لرزش ها فقط در همان ناحیه اتفاق می افتد . این ایده جدید نیست و فواید بسیاری دارد . هنگام خرید تشک حتما منفصل بودن فنر ها را از فروشنده بپرسید . ما افتخار این را داریم که در مجموعه شرکت تشک خوابالو ، تشک های طبی فنری با فنر منفصل را با بالاترین کیفیت در کشور عزیزمان تولید می کنیم .

تشک فنر منفصل

پشنهاد می شود از صفحه مدل تاپ اسپرینگ ( فنر پاکت ) خوابالو را ببینید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *