خواب

آیا موقع خواب به سقف خیره می شوید

آیا در طول شب آرام می خوابید یا اغلب خود را در سقف خیره می کنید و آرزو می کنید که آرزو کنید به پشت پلک های خود خیره شوید؟ چه به تنهایی بخوابید و چه با یک شریک ، کودک یا یک دوست کرکی ، شبی که در شب نگه می دارید می تواند بر کیفیت خواب شما تأثیر بگذارد.  ما داده های Fitbit را از 30 نفر – 10 نفر که تنها می خوابند ، 10 نفر با شریک زندگی خود و 10 نفر با یک حیوان خانگی – جمع آوری کردیم تا میزان بیدار شدن آنها در طول شب را تجزیه و تحلیل کنیم. ما همچنین 2000 آمریکایی را مورد بررسی قرار دادیم. ما فهمیدیم کجا می خوابند ، با کی می خوابند و چقدر استراحت می کنند. آیا فقط برای از دست دادن خواب چرت می زنید یا مانند نوزاد با نوزاد خود می خوابید؟ به خواندن ادامه دهید تا آمار خواب خود را با دیگران مقایسه کنید.

آیا دوستان در خواب بر طول مدت خواب شما تأثیر می گذارند؟

 با توجه به داده های Fitbit جمع آوری شده ، شرکت کنندگان ما – چه به تنهایی بخوابند ، چه با شریک زندگی خود و چه با یک حیوان خانگی – به طور متوسط ​​در هر شب حدود 6 ساعت و 27 دقیقه خواب داشتند. کسانی که با شریک خود می خوابند ، چند دقیقه بیشتر وقت می گذارند ، به طور متوسط ​​6 ساعت و 31 دقیقه در شب.

 به طور متوسط ​​6 ساعت و 27 دقیقه خواب برای شرکت کنندگان که با دوستان کرکی خود در یک تخت خواب بودند ، در حالی که افرادی که ترجیح می دادند به تنهایی چرت بزنند ، به طور متوسط ​​کمترین میزان خواب (6 ساعت و 24 دقیقه) را داشتند.

ما هر چند وقت یکبار در شب بیدار می شویم؟

 مردم در سراسر آمریکا هر شب مورد سرقت قرار می گیرند – استراحت ارزشمندی. چه کسی مقصر این کمبود چرت و پرت است؟ به نظر می رسد که همدم خزدار مرد بزرگترین راهزن خواب است.  شرکت کنندگانی که با حیوانات خانگی خود می خوابیدند به طور متوسط ​​تقریباً دو بار در شب بیدار می شدند-72 درصد بیشتر از کسانی که تنها می خوابیدند (1.15). کسانی که با شریک خود می خوابیدند به طور متوسط ​​1.23 بیدار شدن در شب داشتند ، در حالی که به طور کلی میانگین بیدار شدن 1.43 بود.

 به گفته کارشناسان ، معمول است که افراد بالغ در شب بیدار شوند. آنها می توانند چهار بار یا بیشتر بیدار شوند. با این حال ، ممکن است که این رویاپردازان چشمک های از دست رفته را به یاد نیاورند.

چه کسی چه کسی را بیدار می کند؟

 اکثر مردان و زنان مورد بررسی تخت خود را به اشتراک می گذارند. چه کسی مسئول برانگیختن آنها از خواب است؟ اول ، ببینیم چه کسی با چه کسی خوابیده است. حدود 68 درصد از زنان با شریک زندگی می کنند ، در حالی که دیگران با حیوانات خانگی خود (32 درصد) ، کودکان (11 درصد) یا تنها (23 درصد) می خوابند. حدود 54 درصد از مردان تخت خود را با یک شریک زندگی می کنند ، در حالی که 19 درصد با حیوانات خانگی خود و 4 درصد با فرزندان خود می خوابند. علاوه بر این ، 42 درصد مردان تنها می خوابند.

 چه چیزی بیشتر زنان را بیدار می کند؟ تقریباً 60 درصد مجبور به استفاده از حمام به عنوان دلیل اصلی کشیدن خود از رختخواب هستند. در همان زمان ، 45 درصد گفتند که شرکایشان آنها را از خواب بیدار می کند. مردان نیز بیشتر اوقات برای استفاده از حمام بیدار می شوند (52 درصد) ، در حالی که 38 درصد می گویند شریک زندگی آنها را بیدار می کند. 22 درصد به سادگی احساس بیقراری می کنند.

آیا شما متهم این عادات خواب هستید؟

 از سرقت روکش تا فرستادن مهمانان هنگام خواب به کفپوش ، شرکت کنندگان در نظرسنجی به عادات شبانه خود اعتراف کردند. بیشترین گناه آنها چیست؟ و آیا مردان یا زنان بیشتر مقصر هستند؟

 در لیستی از 10 روش برتر هنگام خواب ، مردان و زنان در طیف وسیعی از عادات خواب مقصر هستند. بسیاری (67 درصد) در پرتاب کردن و چرخاندن مجرم هستند و تقریبا نیمی (47 درصد) به خروپف اعتراف می کنند. حدود 42 درصد از افرادی که مورد بررسی قرار گرفته اند ، دزدگیران پتو هستند.  خوشبختانه ، اکثر آمریکایی ها در مطالعه ما شریک خواب خود را از تخت پایین نمی اندازند. با این حال ، 6 درصد باید واقعاً فضای خود را دوست داشته باشند. علاوه بر این ، 55 درصد از زنان به سرقت پتو اعتراف کردند ، در حالی که 39 درصد خروپف ، 35 درصد آب دهان و 30 درصد عرق می کردند. در کنار پرتاب کردن و چرخاندن ، مردان بیشترین اتهام را برای اره چوب دارند ، 54 درصد اعتراف می کنند که خروپف می کنند. حدود 35 درصد عرق می کنند ، 32 درصد آب دهان می ریزند و 30 درصد پتوها را سرقت می کنند.

چه چیزی شما را در شب بیدار می کند؟

 با همه این اختلالات خواب ، شما فکر می کنید کسانی که به صورت انفرادی پرواز می کنند از آن خوب هستند. اگرچه آنها شب ها بیشتر از کسانی که فضای خواب خود را به اشتراک می گذارند ، می خوابند ، اما آمریکایی هایی که تنها می خوابند هنوز با اختلالات روبرو هستند. بزرگترین دلیلی که افراد نیمه خواب و هم خواب در نیمه های شب بیدار می شوند ، استفاده از حمام است. با این حال ، افراد هم خواب باید با بیدار کردن شریک خود (41 درصد) برخورد کنند ، در حالی که کسانی که تنها می خوابند با بی قراری (28 درصد) روبرو هستند. همچنین ، 12 درصد از شرکت کنندگانی که تنها می خوابند گفتند تلفن آنها را بیدار می کند.

 اکثر آمریکایی های مورد بررسی ما یک تا دو بار در طول شب بیدار می شوند. اما نکته قابل توجه این است که 23 درصد از افرادی که به تنهایی می خوابند شب را بدون بیدار شدن از خواب گذرانده اند ، در حالی که تنها 14 درصد از افرادی که از تختخواب خود با یک شریک مشترک استفاده می کنند همین کار را انجام می دهند. تنها حدود 1 درصد از پاسخ دهندگان بیش از 6 بار بیدار می شوند.

آیا خواب راحت با شریک زندگی خود را احساس می کنید؟

ظاهراً به اشتراک گذاشتن هنگام خواب اهمیت دارد. بیش از 60 درصد زنان و 57 درصد مردان احساس می کنند که تختخواب با شریک زندگی راحت است. از سوی دیگر ، 23 درصد از مردان و 21 درصد از زنان گفتند که این چیزی نیست ، در حالی که 20 درصد از مردان و 16 نفر زنان گفتند فرقی نمی کند. ما همچنین کنجکاو بودیم تا دریابیم آیا اندازه تخت خواب بر اینکه آیا خوابیدن راحت برای همکاران تأثیر می گذارد یا خیر. بیش از 50 درصد مردان در هر رده اندازه تخت می گویند خوابیدن با شریک زندگی بدون در نظر گرفتن اندازه راحت است-حتی در محله های نزدیک یک تخت دو نفره. با این حال ، مردان از به اشتراک گذاشتن دوقلو خوشحال نبودند. بیشترین درصد مردان در مقایسه با سایر گروه ها به چسبیدن روی این تشک کوچک نه گفتند.

 بیش از 50 درصد از زنان گفتند که تختخواب راحت است مگر هنگام خوابیدن روی دوقلو (49 درصد). با وجود فضای زیاد ، بیشترین تعداد زنانی که از خوابیدن در اتاق خواب ناراحت کننده بودند ، روی تخت کالیفرنیا کینگ احساس کردند.

خوابیدن با کودکان: آسایش یا هرج و مرج؟

 ببخشید بچه ها ، اما به نظر می رسد که مادر و پدر علاقه چندانی به آن خواب های شبانه ندارند. اکثر مردان و زنان قبول کردند که تخت خواب با کودکان راحت نیست. مردان در مقایسه با 43 درصد از زنان با 54 درصد مخالف خوابیدن مشترک نسبت به این موضوع احساس قوی تری داشتند. در سراسر جهان ، مردان بیشتری گفتند که خوابیدن با کودکان در هر تختی راحت نیست.

 حدود 37 درصد از زنان گفتند خوابیدن با بچه هایشان راحت است در حالی که 25 درصد از مردان. بیش از 65 درصد زنان معتقدند هر چه نزدیکتر ، بهتر-آنها گفتند که تختخواب با فرزندان خود حتی در یک تخت دو نفره راحت است. با این حال ، اکثر زنان آن را در یک تخت بزرگ به اندازه راحت نمی دانستند. بسیاری از مردان آن را در یک تخت کامل راحت نمی دانستند.

آیا بچه ها خواب شما را از بین می برند؟

 چیزی که باعث می شود والدین فکر کنند خوابیدن با بچه های کوچکشان چیزی جز ارزشمند نیست؟ به نظر می رسد که ضربات شگفت انگیز بچه ها دلیل اصلی این است که چرا شرکت کنندگان (76 درصد) در طول شب بیدار می شوند. پرتاب کردن و چرخاندن یک ثانیه نزدیک است ، که حدود 75 درصد افرادی را که از تختخواب خود با کودکان مشترک هستند بیدار می کند. دلایل دیگر عبارتند از: بچه ها خود را به پهلو می خوابانند (71 درصد) ، پتو را می دزدند (60 درصد) و در خواب صحبت می کنند (48 درصد).

 کارهایی که بچه ها انجام می دهند و افراد به احتمال زیاد از طریق آنها می خوابند شامل خروپف (33 درصد) ، تعریق (25 درصد) ، آب ریزش (23 درصد) ، راه رفتن در خواب (21 درصد) و گوزیدن (16 درصد) است.

آرام بخواب

 چه بخوابید تنها یا با شریک زندگی ، کودک یا حیوان خانگی خود ، یک تشک راحت بخش مهمی از استراحت شبانه خوب است. خواب آمریکایی می تواند به شما کمک کند تشک مناسبی پیدا کنید تا همه عادات و نیازهای خواب شما را برآورده کند. امروز به صورت آنلاین به ما سر بزنید.

روش شناسی

ما یک ماه داده Fitbit را از 30 نفر جمع آوری کردیم. 10 نفر تنها ، 10 نفر با شریک زندگی خود و 10 نفر با حیوان خانگی می خوابند. علاوه بر این ، ما 2000 نفر را در ایالات متحده مورد بررسی قرار دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *